Wspieramy innowacyjne
technologie

Nowoczesne rozwiązania oraz technologie w zakresie dystrybucji przesyłek i usług kurierskich z jednoczesnym powiązaniem z branżą IT.

Nasze usługi

Maszyny do przesyłek

Aktualnie Spółka Parcel Technik S.A. działa na rynku samoobsługowych maszyn do nadawania, przechowywania i odbierania przesyłek, paczek, gotówki, surowców wtórnych. W szczególności spółka produkuje i eksploatuje skrytkomaty (Automated Parcel Machines, APMs), maszyny depozytowe jak wrzutnie nocne (Automatic Deposit Machines, ADMs), urządzenia do przechowywania gotówki (Multisejfy, TCDs, Minisejfy, MSs), stacje recyklingowe.

Głównym rynkiem działania firmy jest Polska, gdzie przygotowywana jest sieć skrytkomatów dla obsługi dystrybucji paczek internetowych z kraju i z za granicy. Spółka działa także w Niemczech (praca nad budową własnej sieci skrytkomatów) i Izraelu (sprzedaż Skrytkomatów, wrzutni nocnych, multisejfów). Głównymi Klientami firmy są banki, firmy pocztowe i kurierskie oraz sieci handlowe.

Cerromachin
Prostota

Nasze maszyny są proste w obsłudze i intuicyjne, a ich elastyczność pozwala na łatwą integrację z każdym zewnętrznym narzędziem i dostęp do systemu.

Marketing & SEO
Jakość

Stawiamy nacisk na nowatorskie rozwiązania, poprzedzając nasze inicjatywy licznymi pracami badawczo-naukowymi.

UX/UI Design
Wszechstronność

Produkujemy i eksploatujemy skrytkomaty, maszyny depozytowe jak wrzutnie nocne, urządzenia do przechowywania gotówki i stacje recyklingowe.

UX/UI Design
Technologia

Tworzymy nasze maszyny tak, aby działały w pełni automatycznie i były zintegrowane z aplikacją na telefon i firmami kurierskimi.

Nasza firma

Dowiedz się więcej

Dowiedz się o kolejnych segmentach Parcel Technik S.A. odwiedzając strony Electric lub Trade. Potrzebujesz więcej informacji? Sprawdź nasze aktualności. Możesz się z nami również skontaktować, wypełniając formularz kontaktowy.

Parcel Technik Electric to oddzielny odłam firmy zajmujący się rozwojem technologii i programowaniem urządzeń dla nowoczesnych dostawców.
Electric
Przeczytaj o naszych relacjach inwestorskich i dowiedz się z jakimi firmami współpracujemy.
Relacje inwestorskie
Przeczytasz tu najnowsze informacje z firmy Parcel Technik S.A.
Aktualności
Parcel Technik Trade to oddział zajmujący się sprzedażą i rozprowadzaniem urządzeń do nowych firm.
Trade
Jesteś na tej stronie.
Strona główna
Potrzebujesz pomocy? Wypełnij formularz kontaktowy i skontaktuj się z nami.
Kontakt

Nasza misja

Sprawić, aby życie było prostsze

Tworząc nasze maszyny i badając nowe technologie, odkrywamy tym samym kolejne etapy rozwoju jakości życia i przyczynami się ułatwiania go wszystkim Polakom. Chcemy aby świat działał szybciej, płynniej i prościej.

Klientów
+200
Polecani przez
100%
Na rynku
12 lat

Faq

Często zadawane pytania


200+

Zaufanych firm


Chciałbyś z nami współpracować?

Wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24 godzin.

Aktualności

Sprawdź nasze najnowsze wpisy i dowiedz się więcej o naszych działaniach.

Testowy wpis

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.…