Innowacja odróżnia lidera od naśladowcy

Steve Jobs

Agnieszka Zemsta

Prezes Zarządu

Pani Agnieszka Zemsta jest absolwentem Wydziału Organizacji i Zarządzania na Politechnice Śląskiej. Swoją karierę rozpoczęła w 2002r podejmując zatrudnienie w firmie Aspekt, wiodącym dostawcy usług i rozwiązań informatycznych z dziedziny automatyzacji oraz systemów do zarządzania przedsiębiorstwem dla firm sektora MSP. Jej zadaniem było wprowadzenie procedur systemu zarządzania jakością w organizacji. Pełniła w tym czasie funkcję Dyrektora Oddziału Handlowego w Warszawie. Od 2011r związana z firmą Lilou, zaangażowana do wdrożenia procedur oraz do rozwoju sieci sklepów detalicznych marki. W ciągu czterech lat spółka utworzyła dodatkowych jedenaście salonów sprzedaży w kraju i zagranicą stając się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek polskiego rynku biżuteryjnego. W 2016r objęła funkcję Prezesa Zarządu w Spółce Macro Games notowanej na newconnect, właściciela dwóch najstarszych centrów społecznościowych dla fanów gier Minecraft oraz CS : GO. Platformy należące do spółki zawierają wszystkie funkcjonalności, których oczekują fani e-rozrywki oraz e-sportu. W czasie pełnienia funkcji Prezesa Spółki nawiązała współpracę z takimi firmami jak min; Microsoft, PZPS, T-Mobile, National Geographic.

Jako Prezes Zarządu Parcel Technik S.A. odpowiedzialna za rozwój Spółki oraz Spółek zależnych w obszarze rozwiązań technologicznych na poczet produktów Spółki oraz ich wdrażania w segmencie logistyki przedsiębiorstw.

Rafał Markiewicz

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i Bankowość oraz Zarządzanie i Marketing. Doświadczenie w finansach zyskiwał jako konsultant finansowy w firmach Macriniuk i Partnerzy oraz Arthur Andersen. Pracował także jako Dyrektor Departamentu Fakturowania i Rozliczeń w Telekomunikacji Polskiej, gdzie był odpowiedzialny za procesy obsługi klienta. Odegrał również kluczową rolę jako CEO w tworzeniu firmy InPost Finanse Sp. z o.o., gdzie rozwijał usługę przekazów pieniężnych. Pan Rafał specjalizuje się szczególnie w zarządzaniu strategicznym oraz w tworzeniu firm związanych z innowacyjnymi technologicznymi.  Od 2009 roku jest Prezesem Zarządu w spółce InQubit Sp. z o.o. będącej unikalnym inkubatorem technologicznym, finansującym spółki znajdujące się w początkowej oraz wczesnej fazie wzrostu. Od 2012 roku pełni także funkcję Prezesa Zarządu w firmie InPost Finance S.à r.l. - spółki z siedzibą w Luksemburgu, gdzie jest odpowiedzialny za rozwój biznesu w obszarach takich jak dostarczanie rozwiązań płatniczych dla klientów z sektora e-commerce.

Rada Nadzorcza

 • Grzegorz Salachna – Członek Rady Nadzorczej

  Absolwent studiów MBA University of Illinois, Budownictwa, Marketingu i Zarządzania Politechniki Lubelskiej. W latach  2001-2007 Członek Zarządu Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego w Polsce . Z Polkomtel S.A. związany w latach 1998-2006. Współtwórca Internetowego Sklepu Plus GSM i portalu B2B Asystent. Odpowiedzialny za obsługę (Client Service) i sprzedaż do największych klientów korporacyjnych spółki, ze szczególnym uwzględnieniem Internetu i technik multimedialnych. Od 2006 do 2012 roku Doradca Zarządu i Właściciela grupy VECTRA (operator triple play) odpowiedzialny za strategię, restrukturyzację kanałów sprzedaży, budowę systemów bilingowych, CRM oraz obsługę klienta. Od 2012 roku związany z Orange jako Dyrektor Zmian Biznesowych odpowiedzialny za największe wdrożenie systemu bilingowego wraz z głębokimi zmianami procesowymi i biznesowymi w tej części Europy, następnie jako Dyrektor Marketingu ICT odpowiedzialny za niemal 30% wzrost przychodów w kategorii ICT w Orange i Integrated Solutions.  Ekspert w dziedzinie marketingu,  strategii, CRM, e-biznesu.

 • Emil Cybulski – Członek Rady Nadzorczej

  Absolwent Politechniki Warszawskiej, ukończył także podyplomowe studia na kierunku Executive Studies in Finance współorganizowane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie i Ernst & Young. W latach 1985-1997 pracował na stanowisku kontrolera silników lotniczych w Polskich Liniach Lotniczych. Był współtwórcą największego polskiego sklepu internetowego merlin.pl. Pełnił tam funkcję wiceprezesa i dyrektora zarządzającego. Jednocześnie pełnił funkcje prezesa zarządu firmy Sensowne Systemy Sp. z o.o., a także członka Rady Nadzorczej firmy Presco Media Sp. z o.o. W latach 2009-2012 był prezesem zarządu firmy SI Książki sp. z o.o.. Od 2012 roku jest doradcą zarządu i rokurentem w spółce notowanej na New Connect - Genomed S.A.

 • Michał Heromiński – Członek Rady Nadzorczej

  Michał Heromiński jest radcą prawnym, absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie oraz współpracownikiem Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Wcześniej współpracował m.in. z kancelarią CMS Cameron McKenna oraz holenderskim Rabobankiem. W swojej praktyce koncentruje się na prawie nowych technologii oraz prawie spółek handlowych, doradzając spółkom prywatnym, giełdowym, komunalnym i spółkom skarb państwa. Michał specjalizuje się w szczególności w transakcjach fuzji i przejęć, przekształceniach i restrukturyzacji, doradztwie na rzecz funduszy inwestycyjnych i emitentów papierów wartościowych.

 • Paweł Cieślik – Członek Rady Nadzorczej

  Paweł Cieślik jest radcą prawnym, absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ekspert z zakresu prawa zamówień publicznych, z którym związany jest nieprzerwanie od 1995 roku. Odbył aplikację legislacyjną oraz aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Autor i współautor licznych opinii i ekspertyz, w tym na rzecz spółek giełdowych i spółek skarbu państwa. W swojej praktyce koncentruje się na prawie zamówień publicznych, w tym projektach inwestycyjnych i infrastrukturalnych (kolejowych i drogowych) oraz informatycznych. Reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych i arbitrażowych. Autor i współautor licznych opinii i ekspertyz, w tym na rzecz spółek giełdowych i spółek skarbu państwa. 

 • Maria Biernacik-Bańkowska  – Członek Rady Nadzorczej

  Maria Biernacik-Bańkowska jest absolwentką Wyższej Szkoły Dziennikarskiej w Warszawie na kierunku politologia o specjalizacji filmowo-telewizyjnej. Ukończyła również neurolingwistykę w Instytucie NLP w Warszawie i uzyskała tytuł trenera. Prowadziła od 1996 roku do grudnia 2016 roku własną działalność gospodarczą pod nazwa „Sukces M” . Obecnie przygotowuje i prowadzi wykłady oraz szkolenia na temat ekologicznego stylu życia, komunikacji międzyludzkiej oraz organizacji biznesu. Od sierpnia 2010 roku podjęła współpracę z Revitum sp. z o.o jako dyrektor zarządzający , wykazując duże umiejętności organizacyjno-finansowe od marca 2011 została również członkiem zarządu. W marcu 2012 Spółka Revitum sp. z o.o. przekształciła się w Revitum S.A. weszła na NewConnect , od marca 2016 roku do lutego 2018 jako członek zarządu Maria Biernacik-Bańkowska pełniła funkcję prezesa zarządu. Obecnie prowadzi własną działalność gospodarczą.