Innowacja odróżnia lidera od naśladowcy

Steve Jobs

Prezes Zarządu

Krzysztof Ożdżyński

Pan Krzysztof Ożdżyński ukończył Akademię Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej na kierunku pedagogika korekcyjna oraz TEB Edukacja filia o kierunku technik informatyk. W swojej karierze zawodowej pracował jako przedstawiciel handlowy, logistyk, informatyk oraz kierował oddziałem usług CNC w firmie Laser Stall sp. z Konina oraz zespołem agentów TU "Compensa" w Warszawie.

Rada Nadzorcza

  • Przewodniczący Rady Nadzorczej - Władysław Antoni Żmuda
​Urodzony 6 czerwca 1954 w Lublinie, absolwent wrocławskiej AWF, gdzie otrzymał tytuł magistra wf (1982) i Międzynarodowej Szkoły Trenerskiej we Włoszech. Piłkarz, obrońca, stoper: Motoru Lublin (1966-1972), Gwardii Warszawa (1972-1974, liga), Śląska Wrocław (1974-1980), liga i MP 1977), Widzewa Łódź (1980-1982), liga), włoskiego Hellasu Verona (1982-1984, finał Pucharu Włoch 1984), amerykańskiego Cosmosu Nowy Jork (1984) i włoskiego US Cremonese Cremona (1984-1987). Jedyny polski piłkarz, który brał udział w czterech Mundialach (1974, 1978, 1982, 1986) i zdobył na nich dwa brązowe medale, olimpijczyk z Montrealu (1976). Zasłużony Mistrz Sportu , odznaczony m.in. srebrnym i złotym medalem za Wybitne Osiągnięcia Sportowe i Krzyżem Kawalerskim OOP. Jako trener najczęściej pracował z juniorskimi reprezentacjami Polski, a także był asystentem w seniorskiej reprezentacji Polski za kadencji Jerzego Engela i Pawła Janasa.
  • Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej - Michał Żądło
Pan Michał Żądło jest absolwentem Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach na kierunku dyplomacja i negocjacje międzynarodowe  oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, gdzie uzyskał tytuł magistra ekonomii w specjalności dystrybucja i sprzedaż na rynkach krajowych i międzynarodowych. Ukończył również studia podyplomowe w SGH w Warszawie- Akademia Spółek prawno-ekonomiczne aspekty funkcjonowania spółek.  Pan Michał Żądło posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych, w tym w zakresie prowadzenia oraz rozliczania dużych projektów inwestycyjnych, pozyskiwania finansowania, negocjacji. Pan Michał zasiadał w Zarządach Spółek , których obroty przekraczały 100 mln zł rocznie a liczba podległych pracowników to około 200 osób. Wielokrotnie pełnił funkcje auditora wewnętrznego systemu zarządzania jakością (TUV NORD). Od roku 2011 Wiceprezes Zarządu w KLM NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. a od 2014 roku Prezes Zarządu ENERGOMETAL S.A.
  • Sekretarz Rady Nadzorczej - Beata Milena Sobocińska
Pani Beata Sobocińska ukończyła studia magisterskie w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku biologia w specjalizacji mikrobiologia. Pracę zawodową rozpoczęła w 2011 roku jako pracownik biurowy a później specjalista ds. fakturowania. Od 2013 związana z firmą K.O.Metal gdzie pracuje jako handlowiec. Od 28.12.2017 do 30.06.2018 wspólniczka w WEST-EAST TRADE & INWESTMENTS Sp.z o.o.
  • Członek Rady Nadzorczej - Patryk Ludwik Gall
Absolwent Wyższej Szkoły im. Bogdana Jańskiego w Warszawie oraz Akademii Finansów w Warszawie. Wieloletnie doświadczenie w audycie finansowym zdobywał w Misters Audytor sp. z o.o. oraz WBS Audyt sp. z o.o.. W 2008 roku otrzymał od Ministerstwa Finansów Certyfikat Księgowy o numerze 25727/2008. Od 2003 roku prowadzi własną działalność w zakresie rachunkowości i kadr.
  • Członek Rady Nadzorczej - Piotr Ryszard Marcinek

Pan Piotr Marcinek ukończył studia licencjackie na Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Opolu na kierunku administracja finansowo-gospodarcza. W swojej dziesięcioletniej karierze zawodowej pracował jako handlowiec. Od 2020 roku jest menadżerem w firmir METAL MASTERS Michał Mazur mieszczącej się w Opolu.