Innowacja odróżnia lidera od naśladowcy

Steve Jobs

Parcel Technik S.A. jest dynamicznie rozwijającą się spółką akcyjną notowaną na rynku giełdowym NewConnect. Firma zajmuje się poszukiwaniem nowoczesnych rozwiązań oraz technologii w zakresie dystrybucji przesyłek i usług kurierskich z jednoczesnym powiązaniem z branżą IT. Stawiamy nacisk na nowatorskie rozwiązania, poprzedzając nasze inicjatywy licznymi pracami badawczo-naukowymi.

Aktualnie Spółka Parcel Technik S.A. działa na rynku samoobsługowych maszyn do nadawania, przechowywania i odbierania przesyłek, paczek, gotówki, surowców wtórnych. W szczególności spółka produkuje i eksploatuje skrytkomaty (Automated Parcel Machines, APMs), maszyny depozytowe jak wrzutnie nocne (Automatic Deposit Machines, ADMs), urządzenia do przechowywania gotówki (Multisejfy, TCDs, Minisejfy, MSs), stacje recyklingowe.

Głównym rynkiem działania firmy jest Polska, gdzie przygotowywana jest sieć skrytkomatów dla obsługi dystrybucji paczek internetowych z kraju i z za granicy. Spółka działa także w Niemczech (praca nad budową własnej sieci skrytkomatów) i Izraelu (sprzedaż Skrytkomatów, wrzutni nocnych, multisejfów).

Głównymi Klientami firmy są banki, firmy pocztowe i kurierskie oraz sieci handlowe.