Electric

Ładowarki i fotowoltaika

Elektromobilność to przyszłość światowej motoryzacji. Wychodząc tym trendom naprzeciw spółka Parcel Technik SA rozpoczęła realizację ambitnego planu stworzenia największej sieci ładowarek do samochodów elektrycznych w Polsce. Planujemy otwarcie ponad 6 tysięcy punktów w przeciągu najbliższych 5 lat, co pozwoli na stworzenie sieci pozwalającej na swobodne przemieszczanie się pojazdami elektrycznymi w naszym kraju, dzięki zwiększeniu ilości ładowarek o ponad 300% w stosunku do stanu obecnego.

Instalowane przez nas urządzenia, dostarczane przez naszego partnera – polską firmę Arinea Sp. z o.o. – spełniają najwyższe normy i standardy jakości. Są przy tym nowoczesne i energooszczędne, a najlepsi projektanci dbają o ich atrakcyjny design.

Obsługa ładowarek odbywa się dzięki dedykowanej aplikacji, pozwalającej na płatności wszelkimi nowoczesnymi metodami płatności, w tym płatności za pomocą kryptowalut.

Cerromachin
Mapa ładowarek

Na mapie możesz znaleźć wszystkie nasze ładowarki, zaznaczone pinezkami wraz z ich adresem.

Marketing & SEO
Ładowarki

Oferujemy samochodowe ładowarki elektryczne, do zamontowania przy Twoim domu. Uwolnij się od paliwa i zadbaj o środowisko.

UX/UI Design
Arinea

Arinea to innowacyjna i podążająca za światowymi trendami firma zajmująca się automatyką, rozwiązaniami i technologiami NN/SN, ładowaniem EV i inteligentną technologią energetyczną.

UX/UI Design
Fotowoltaika

Naładuj samochód elektryczny energią słoneczną z systemu fotowoltaicznego zainstalowanego na dachu Twojego domu.