Delivery

Maszyny do przesyłek

Spółka Parcel Technik SA jest aktywnym graczem na rynku samoobsługowych maszyn do nadawania, przechowywania i odbierania przesyłek, paczek, gotówki czy surowców wtórnych. W szczególności spółka produkuje i eksploatuje skrytkomaty (Automated Parcel Machines, APMs), maszyny depozytowe, takie jak wrzutnie nocne (Automatic Deposit Machines, ADMs), urządzenia do przechowywania gotówki (Multisejfy, TCDs, Minisejfy, MSs), stacje recyklingowe.

Głównym rynkiem działania firmy jest Polska, gdzie przygotowywana jest sieć skrytkomatów dla obsługi dystrybucji paczek internetowych z kraju i z za granicy. Spółka działa także w Niemczech (praca nad budową własnej sieci skrytkomatów) i Izraelu (sprzedaż Skrytkomatów, wrzutni nocnych, multisejfów). Planujemy ekspansję na innych rynkach europejskich. Głównymi Klientami firmy są banki, firmy pocztowe i kurierskie oraz sieci handlowe.

Spółka pracuje obecnie nad utworzeniem własnej sieci skrytkomatów, składającej się docelowo z nawet 10 tysięcy lokalizacji i urządzeń, do których dostarczane byłyby przesyłki od największych krajowych dostawców i dystrybutorów. Na dzień dzisiejszy Spółka finalizuje umowy zawierane z posiadaczami nieruchomości, na których zostaną umieszczone skrytkomaty. Sieć oparta będzie na opatentowanych przez Spółkę skrytkomatach mobilnych, które nie wymagają angażowania inwestora w procedury prawa budowlanego oraz są w pełni niezależne od sieci energetycznej, dzięki autonomicznemu zasilaniu z ogniw fotowoltaicznych. Dzięki zasilaniu zieloną energią są one jednocześnie ekologiczne i nowoczesne. Zakończenie realizacji projektu planowane jest na 2027 rok.

Poszukujemy nowoczesnych rozwiązań oraz technologii w zakresie realizacji innowacyjnych produktów w obszarze przesyłek i usług kurierskich. Spółka zamierza sprzedawać swoje produkty globalnie poprzez budowanie własnych relacji biznesowych z firmami w segmencie logistyki oraz e-commerce.

Cerromachin
Prostota

Nasze maszyny są proste w obsłudze i intuicyjne, a ich elastyczność pozwala na łatwą integrację z każdym zewnętrznym narzędziem i dostęp do systemu.

Marketing & SEO
Jakość

Stawiamy nacisk na nowatorskie rozwiązania, poprzedzając nasze inicjatywy licznymi pracami badawczo-naukowymi.

UX/UI Design
Wszechstronność

Produkujemy i eksploatujemy skrytkomaty, maszyny depozytowe jak wrzutnie nocne, urządzenia do przechowywania gotówki i stacje recyklingowe.

UX/UI Design
Technologia

Tworzymy nasze maszyny tak, aby działały w pełni automatycznie i były zintegrowane z aplikacją na telefon i firmami kurierskimi.