Innowacja odróżnia lidera od naśladowcy

Steve Jobs

Rafał Markiewicz

Prezes Zarządu

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i Bankowość oraz Zarządzanie i Marketing. Doświadczenie w finansach zyskiwał jako konsultant finansowy w firmach Macriniuk i Partnerzy oraz Arthur Andersen. Pracował także jako Dyrektor Departamentu Fakturowania i Rozliczeń w Telekomunikacji Polskiej, gdzie był odpowiedzialny za procesy obsługi klienta. Odegrał również kluczową rolę jako CEO w tworzeniu firmy InPost Finanse Sp. z o.o., gdzie rozwijał usługę przekazów pieniężnych. Pan Rafał specjalizuje się szczególnie w zarządzaniu strategicznym oraz w tworzeniu firm związanych z innowacyjnymi technologicznymi.  Od 2009 roku jest Prezesem Zarządu w spółce InQubit Sp. z o.o. będącej unikalnym inkubatorem technologicznym, finansującym spółki znajdujące się w początkowej oraz wczesnej fazie wzrostu. Od 2012 roku pełni także funkcję Prezesa Zarządu w firmie InPost Finance S.à r.l. - spółki z siedzibą w Luksemburgu, gdzie jest odpowiedzialny za rozwój biznesu w obszarach takich jak dostarczanie rozwiązań płatniczych dla klientów z sektora e-commerce.

Jako Prezes Zarządu Parcel Technik S.A. odpowiedzialny za rozwój Spółki oraz Spółek zależnych w obszarze rozwiązań technologicznych na poczet produktów Spółki oraz ich wdrażania w segmencie logistyki przedsiębiorstw.

Rada nadzorcza

  • Grzegorz SalachnaCzłonek Rady Nadzorczej

    Absolwent studiów MBA University of Illinois, Budownictwa, Marketingu i Zarządzania Politechniki Lubelskiej. W latach  2001-2007 Członek Zarządu Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego w Polsce . Z Polkomtel S.A. związany w latach 1998-2006. Współtwórca Internetowego Sklepu Plus GSM i portalu B2B Asystent. Odpowiedzialny za obsługę (Client Service) i sprzedaż do największych klientów korporacyjnych spółki, ze szczególnym uwzględnieniem Internetu i technik multimedialnych. Od 2006 do 2012 roku Doradca Zarządu i Właściciela grupy VECTRA (operator triple play) odpowiedzialny za strategię, restrukturyzację kanałów sprzedaży, budowę systemów bilingowych, CRM oraz obsługę klienta. Od 2012 roku związany z Orange jako Dyrektor Zmian Biznesowych odpowiedzialny za największe wdrożenie systemu bilingowego wraz z głębokimi zmianami procesowymi i biznesowymi w tej części Europy, następnie jako Dyrektor Marketingu ICT odpowiedzialny za niemal 30% wzrost przychodów w kategorii ICT w Orange i Integrated Solutions.  Ekspert w dziedzinie marketingu,  strategii, CRM, e-biznesu.

  • Emil CybulskiCzłonek Rady Nadzorczej

    Absolwent Politechniki Warszawskiej, ukończył także podyplomowe studia na kierunku Executive Studies in Finance współorganizowane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie i Ernst & Young. W latach 1985-1997 pracował na stanowisku kontrolera silników lotniczych w Polskich Liniach Lotniczych. Był współtwórcą największego polskiego sklepu internetowego merlin.pl. Pełnił tam funkcję wiceprezesa i dyrektora zarządzającego. Jednocześnie pełnił funkcje prezesa zarządu firmy Sensowne Systemy Sp. z o.o., a także członka Rady Nadzorczej firmy Presco Media Sp. z o.o. W latach 2009-2012 był prezesem zarządu firmy SI Książki sp. z o.o.. Od 2012 roku jest doradcą zarządu i rokurentem w spółce notowanej na New Connect - Genomed S.A.